top of page

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

HERECKÝ PROJEV

s Láďou Kardou

V životě každého improvizátora přijdou chvíle, kdy o sobě pochybuje a může tím brzdit svoje kolegy. A co je horší - může přijít i chvíle, kdy ostatní začnou brzdit TEBE. Pokud cítíš, že bys chtěl na sobě pracovat, ať už aby ses zbavil svých pochyb a získal nové zkušenosti nebo mohl konečně stát na jevišti sám a vyniknout, jak sis doteď přál, rád se s Tebou setkám. 

Pro všechny, kteří chtějí:​​

Nabízím ti práci mezi čtyřma očima. Přijď za mnou, pokud si odpovíš ANO alespoň na jednu z těchto otázek:

 

  • Chtěl bys zkusit práci s hereckým textem?

  • Cítíš, že tě ostatní brzdí a máš chuť vyniknout sám?

  • Chtěl bys pracovat na tom, jak na jevišti věrohodně ztvárnit postavy?

  • Zajímá tě, jaké je to hrát si všechny postavy na scéně sám?

  • Máš něco jiného na čem bys chtěl se mnou pracovat?

Můj přístup:
vice-lek.png

Čerpám ze zkušeností na jevišti a chci ti je předat. Ptej se mě na cokoliv z jevištní praxe a já ti na všechno odpovím a společně pak můžeme uvést věci do chodu. Improvizace je divadlo a k divadlu patří zkoušení si - "nabízení" režisérům, aby si mohli vybrat tu správnou polohu postavy nebo věty do finálního představení. Jedna věc se dá udělat tisíckrát jinak.

Mám za sebou studium herectví na katedře alternativního a loutkového divadla, kde jsem se věnoval v mých závěrečných pracích improvizaci. Z toho také vznikla skupina 20 000 židů pod mořem, pro kterou si kladu nemalé cíle a to přinášet neustále něco nového na českou improvizační scénu. Moje dlouholeté zkušenosti s improvizací (17 let) a práce v divadle mě neustále nutí tyto disciplíny propojovat - dávat divadlu improvizaci a improvizaci divadlo. Na DAMU mě nebavilo se učit text, chtěl jsem všechno hned, teď, bez práce - chtěl jsem improvizovat. Trvalo pár semestrů, než jsem pochopil, že některé věci prostě zadarmo nedostaneš. Ať je to salto na akrobacii, nejvyšší tón v písničce nebo hlavní role v představení. Na všem se dá pracovat, všechno v člověku už je, stačí to jen probudit. 

Na adrese:
Kdy:

na domluvě 

90 minut

Časová dotace:
Cena:

3 000,- / setkání

Cena pro absolventy Školy improvizace:

2 500,- / setkání

IMG_0078.PNG
Šipka
MÍSTO

Lekce zajišťujeme v Podskalské 14, Nové město, nebo po domluvě

ČAS A DEN

Na konkrétním dni a čase se domlouváš přímos lektorem.

POČET SEKTÁNÍ

Počet setkání vychází z tvé konkrétní zakázky. 

PLATBA ZA LEKCI

Platba lekce probíhá v hotovosti na lekci

COVID OPATŘENÍ

Řídíme se vládními nařízeními. V případě setkání 2 lidí je možné být venku s rouškou nebo bez roušek a uvnitř prostor s rouškou. Zvýšené hygienické standardy jsou v Podskalské 14 i v dalších prostorech samozřejmostí.

bottom of page