LETNÍ ŠKOLA IMPROVIZACE

pro dospělé

od 6. do 11. srpna 2018 v Praze

Dodejte svým názorům šarm. Získejte jistotu, přirozenost a pohotovost pro svá tvrzení a s elegancí vybrusli z krizových situací.

O NAŠEM PROGRAMU

NECHTE SE PŘEKVAPIT

NENECHTE SE ZASKOČIT

Škola improvizace je nejen semestrální trénink, ale již třetím rokem i intenzivní týdenní program na léto určený pro Vás, kteří chcete pracovat s vlastním sebevědomím, naučit se vystupovat, nebo podpořit v sobě kreativitu a chuť spolupracovat.  

   

Pro všechny, kteří chtějí 

 • najít v sobě klid a zůstat sám sebou

 • tvořivě rozvíjet vlastní i cizí nápady

 • vědět, jak se připravit na nečekané situace a poradit si překážkami

 • prezentovat své myšlenky přesvědčivým způsobem

 • pohotově zareagovat s humorem a nadhledem

  

Jak se to naučím 

Pracujeme ve skupině 14 lidí. Klademe důraz na spolupracující atmosféru, ve které se skrze hry a cvičení učíš praktické dovednosti z oblasti kreativity, rétoriky, prezentace a leadershipu. Naši úžasní lektoři dbají na podporu motivace v týmu, přijetí zodpovědnosti za společný cíl, využití vlastního potenciálu a přenesení cvičení do reálných situací života.

Co si odnesu navíc

 • Certifikát o absolvování kurzu použitelný do vašeho CV

 • Budeš součástí IMPRO komunity a budeš mít přístup ke speciálním seberozvojovým akcím (hlas, rétorika, pohyb) pořádané IMPROVIZUJ s.r.o. 

 • DESATERO BOŽÍ IMPROVIZACE + dáreček

Podrobnější popis tréninku

 

Lektoři

ONDŘEJ NEČAS

Vás provede celým týdnem jako hlavní lektor. 
 

Zakladatel školy. Díky zkušenostem z vedení lidí v různorodých projektech, organizování festivalů a dlouhé marketingové praxi si bere z aplikované improvizace techniky, které propojuje v roli lektora s konkrétními potřebami účastníků. Klade důraz na vřelý a otevřený přístup, díky kterému pomáhá druhým překonávat sami sebe, posouvat se dál a naučit se pracovat s vlastním strachem a nervozitou.

VANDA GABRIELOVÁ

Lektorka divadelní a aplikované improvizace

 

Lektorka aplikované improvizace, mediátorka a organizátorka kurzů v oblasti osobnostně-sociálního rozvoje pro dospělé a mládež. Současná prezidentka Improligy čerpá z dekády zkušeností s dramatickou tvorbou, divadelní improvizací a zážitkovou pedagogikou. Absolventka intenzivní školy improvizace the iO Theater v Chicagu.

"Improvizace je pro mě cesta jak žít v přítomnosti, být otevřen ke všem novým okamžikům a radovat se ze společné tvorby”.

PÁJA SEDLÁČKOVÁ

Lektorka, herečka, zpěvačka

 

Malá žena s obrovským výstřihem temperamentem se zabývá improvizací od svých 11 let. Díky ní spolupracovala s českým Googlem, o.s. Rámus anebo se vydala do Španělska zkoumat využití improvizace v terapii. Vedle toho píše písňové texty, organizuje festivaly a věnuje se site-specific divadlu. Z impra si bere schopnost si hrát a překonávat překážky s radostí.

 
IMPROVIZUJ S.R.O.

Na Vaše dotazy se bude těšit VANDA GABRIELOVÁ

+420 728 376 440
VANDA@improvizuj.cz

Fakturační adresa

Volkova 1131/3 

198 00, Praha 9

IČO: 056 04 885

DIČ: CZ 056 04 885

Bankovní spojení: 4417109309/0800

Tel: +420 728 376 440

info@improvizuj.cz

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon
 • White YouTube Icon