top of page
  • Samuel Titera

Samuel Titera: Škola improvizace (po dvou semestrech nečekanosti)


Na podzim 2017 už jsem se zase cítil na cestě ke dnu. Stává se mi to celkem často. A tu jsem jednou šel v sedm hodin večer okolo prosklené konferenční místnosti v pražském ImpactHUBu. Byla tam zvláštní skupina dospělých lidí: hýbali se podivně, něco si říkali, smáli se. Očividně si hráli jako děti a byli šťastní. Vzpomněl jsem si, že mi kdysi někdo vyprávěl o báječných zážitcích se Školou improvizace. S děvčaty a kluky, kteří ji vedou, jsme byli v pracovním kontaktu při přípravě několika předchozích TEDxů — pomáhali nám se školením řečníků. To byli oni.

Až teď si vybavuju, jak mi dámy vystupující na TEDxPrague Women chválily hodinu improvizace, kterou jsme jim domluvili jako doplněk k vlastnímu školení řečníků. Jestli jste to nezažili sami: TEDx je víc festival než konference. Jako jeho organizátoři zodpovídáme ne jen za obsah, ale zejména za atmosféru. Od počátku se snažíme vždycky sezvat všechny účinkující, v předstihu před akcí, na jedno místo. Začali jsme s tím v Praze, děláme to i teď v Plzni. Vysvětlíme si společně, co je to TED, co je to TEDx, představíme se. Tenkrát v roce 2015 ještě David Nevečeřal blahé paměti domluvil ... CELÝ ČLÁNEK ZDE

Ukázkové lekce

Potřebuješ výzvu?

Udělej první krok v bezpečí hry.
bottom of page