top of page

TÝDEN.cz - Škola improvizace: místo, kde vás naučí týmové komunikaci


Naučte se vystupovat. Najděte v sobě kreativitu a schopnost pohotově se vyjadřovat a ve správnou chvílí reagovat. Najděte cestu k vlastní autenticitě. Taková jsou hesla Školy improvizace, která nabízí svým klientům trénink osobnostního rozvoje. Redaktor TÝDEN.CZ se zúčastnil jednoho z jejich improvizačních workshopů zaměřených na firemní týmy s názvem "Get out of the box" a poté se zakladateli školy udělal rozhovor.

Nacvičování různých komunikačních a improvizačních technik formou her. Tímto směrem se dnes vydává spousta velkých firem, jež chtějí, aby v jejich pracovních týmech panovala mezi lidmi harmonie. U nás takhle zaměřené kurzy poskytuje Škola improvizace od roku 2013, a to jak firmám, tak i "obyčejným lidem", kteří se chtějí po osobnostní stránce rozvinout.

Blíže o myšlence improvizace a o tom, jak semestrální kurzy ve Škole improvizace probíhají, se TÝDEN.CZ ptal jejich dvou zakladatelů Ondřeje Nečase a Lukáše Venclíka. CELÝ ČLÁNEK NAJDETE ZDE NA TÝDEN.CZ

bottom of page