top of page

AKTUALNE.CZ: Jak hravě posílit empatii a zlepšit tak vztahy na pracovišti

V zaměstnání strávíme téměř třetinu svého života, je tedy zcela přirozené, že pracovní prostředí ovlivňuje celou naši osobnost a do jisté míry i životní štěstí. Klíčem ke zdravým vztahům je empatie a efektivní práce s chybou. Jak posílit tyto vlastnosti?


Tři praktické tipy prozrazuje níže Ondřej Nečas, lektor Školy improvizace.


Psychiatr a psychoanalytik Robert Waldinger z Harvardovy Univerzity je ředitelem čtyřgenerační studie o vývoji dospělých a jejich pocitech a má bezprecedentní přístup k údajům o skutečném štěstí a spokojenosti. Ve studii se ukazuje, že ani sláva, ani peníze nedělají lidi šťastnými, ale základem spokojenosti jsou otevřené a uvolněné vztahy. Ondřej Nečas k tomu doplňuje: "Vztahy pomáhají lidské... CELÝ ČLÁNEK NA AKTUÁLNĚ.CZ

bottom of page