top of page

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI

s Lukášem Venclíkem

Nabízím rozmlouvací dílnu pro jednoho performera a/nebo libovolně tvrdou zpětnou vazbu. Ukážu ti, jak se chystám na výkon, najdeme společně tvoji vlastní rutinu, rozhejbu tě, rozmluvím tě a ukážu ti, na co soustředit a na co se vykašlat. Udělám všechno pro to, aby tě bavilo mluvit před publikem.

Pro všechny, kteří chtějí:​​
  • najít svoje silné stránky a pojmenovat svoje bloky

  • umět se perfektně naladit na vystoupení

  • nenechat se rozhodit, když to nejde podle plánu

  • probudit a zaujmout publikum

  • umět vyprávět příběh

Můj přístup:
vice-lek.png

Nejlepší je, když člověk, který přišel na rozhovor s pocitem, že neumí mluvit a nemá co říct a odchází jako král nebo královna. Pečlivě pozoruju na sobě i na cizích, jak mluví a hrají a tuhle zkušenost strašně potřebuju předat.

Pomohl jsem na svět spoustě spotů, reklam a asi třem a půl seriálu. Nabízím dvě dekády vlastních zkušeností na scéně. S lidmi pracuju jako lektor a režisér, připravoval jsem řečníky na Mash-Upy v Impact Hubu, řečnice na TEDxWomen, momentálně moderuju pro start-upové akce agentury CzechInvest. Mám plnou prdel rozmlouvacích her a řečnických výzev, který tě naučím k vlastnímu využití. Když přijdeš se svým konkrétním projevem, prezentací, stand-upem, příběhem, you name it, můžeme na něm společně pracovat. 

Na adrese:
Kdy:

na domluvě 

90 minut 

Časová dotace:
Cena:

3 000,- / hodinu

Cena pro absolventy Školy improvizace:

2 500,- / hodinu

IMG_0077.PNG
Šipka
MÍSTO

Lekce zajišťujeme v Podskalské 14, Nové město, nebo po domluvě

ČAS A DEN

Na konkrétním dni a čase se domlouváš přímos lektorem.

POČET SEKTÁNÍ

Počet setkání vychází z tvé konkrétní zakázky. 

PLATBA ZA LEKCI

Platba lekce probíhá v hotovosti na lekci

COVID OPATŘENÍ

Řídíme se vládními nařízeními. V případě setkání 2 lidí je možné být venku s rouškou nebo bez roušek a uvnitř prostor s rouškou. Zvýšené hygienické standardy jsou v Podskalské 14 i v dalších prostorech samozřejmostí.

bottom of page