top of page

ENDGAME Žánry*

Pro absolventy alespoň 3 semestrů Theatropolis/LIK.

O kurzu

Další Endgame budou žánry. Všichni víme, že při žánrové vyprávěné uděláme telenovelu tím, že někoho pojmenujeme Pedro a horor tím, že dáme nějaké postavě do ruky motorovou pilu - většinou Pedrovi. Ale co kdybyste museli hrát ten žánr déle, než jen pár divácky úspěšných a osvědčených gagů?

Chtěli bychom jít trošku hlouběji a v jednotlivých žánrech se porochnit. Zablbnout si v krátkách formách, rozvést myšlenku v mid-formách a ustát si žánrovou longformu.

Kurz povede Láďa Karda s pravidelným hostem Honzou Urbanem (a jedním z prvních lektorů samotného Ládi), kterého můžete znát ze skupiny Improvariace.

Jaký bude výstup z kurzu:
Půjdete na jeviště a možná budete mít strach, protože se od vás jako od nejstaršího ročníku očekává solidní výkon. Vám to ale může být jedno, protože v zádech vám bude stát banda lidí, které už nějakou dobu znáte a můžete se na ně spolehnout. S těmito lidmi si pak stoupnete před publikum, což už pro vás není takový deal, a budete se bavit formou, kterou jste se během kurzu s Láďou naučili. Radost z hraní pak přenesete i na diváky. Pravidelným hostem bude Honza Urban.

Kurzem tě provede

VÍCE O LEKTOROVI
Láďa Karda
Láďa Karda

lektor, herec, stand-up komik, muzikant, režisér

ikona_informace.png
Kdy?

ZIMNÍ SEMESTR 2024/25

ikona_misto.png
Kde?

VYŠEHRADSKÁ 8, PRAHA-NOVÉ MĚSTO

ikona_kalendar.png
Jaký den a čas?

ÚTERÝ 18–21 h

ikona_skupina.png
Pro skupinu

10–14 LIDÍ

ikona_cena.png
Cena kurzu

12 900,- Kč

Theatropolis není plátcem DPH.

bottom of page