1/5

IMPRO VÍKENDY

Legendární víkend pouze pro studenty ŠKOLY IMPROVIZACE, kterým zakončujeme každý semestr. Tři dny plné workshopů, zábavy, výzev a skvělých lidí všude kolem vás.

Další víkend proběhne 17. až 19. ledna 2020

od pátku 19:00 do neděle do 14:00

KDE?

Konferenční hotel LUNA na Vysočině Kouty 77, Ledeč n. S., Vysočina (https://www.hotelluna.cz/).

WORKSHOPY?

 

PRO PRVÁČKY:

 

Spolupráce a prohloubení principu ANO, A…

Program bude směřovat na větší stmelení skupiny, rozvoj vytváření scének a postav bez příprav. Jak reagovat a kde svojí reakci v sobě hledat. Jak vycházet z vlastního instinktu a plné napojení na parťáky na scéně i mimo ni – prohloubení empatie.

 

PRO DRUHÁČKY:

 

Storytelling v pohybu a pohyb ve storytellingu 

Předtavujeme vám 2 síly “slovo” a “pohyb”. Udržíte slovo v pohybu, umíte pohybem promlouvat a křičet v mlčení? Zaměříme se na hranice mezi slovem vypravěče a jednáním herce. Pojmenujeme si, kde jsou limity obou sil, a možná objevíte i vaše osobní hranice. Každopádně vám můžeme slíbit že to bude intenzivní. Vítejte na palubě.

 

PRO TŘEŤÁČKY:

 

Dva na scénu

Bojíte se někdy sami? A co když by šel někdo s vámi? A co kdybyste věděli, že ten druhý udělá všechno pro to, aby vám bylo dobře? Jak být skvělý partner na jevišti, nechat druhého zářit! Na scéně nemusíte dělat víc, než být tu pro partnera a on bude to samé dělat pro vás. Všechno, co uděláme je pro vás nabídka a špatné nabídky neexistují. Na worshopu budeme trénovat citlivost k partnerovi a užívat si radost z toho, že jsem na to dva. Přestaneme se stresovat sami sebou a budeme se soustředit jeden na druhého.

 

PRO DIVADLO:

 

Hledání uvěřitelnosti, autenticity a pravdy na jevišti! 

 

Ve společném víkendu kde propojíme dvě divadelní skupiny se budeme převážně zabývat hledáním opravdovosti našeho projevu. Co pro nás znamená pravda a uvěřitelnost v rámci jevištního jednání a souhry? Budeme monitorovat a pojmenovávat momenty při kterých volíme rychlejší cestu ke karikatuře než k opravdovosti vlastního osobního projevu. Budeme pracovat s našimi emocemi, zkoumat jejich škálu a to i vyjádřením ve fyzickém pohybu. Budeme testovat naše limity uvěřitelnosti vystoupením z naší komfortní zóny ve vzájemné jevištní souhře. 

 

JAK BUDEME VE SKUPINÁCH?

Budeme se snažit udržet vás ve skupinách, ve kterých jste během semestru. Je možné, že vás s někým dalším spojíme - vždy se stejným ročníkem. Co se týče lektorů, tak se snažíme držet alespoň jednoho stejného co máte během semestru ;-)

 

CENA?

V ceně budete mít ubytování + bazén, workshopy, program a komplet stravování
 

Cena je 3 990 Kč vč. DPH
 
Postup platby:
Zaplatíte prosím částku do 1.1.2020 na výzvu, která vám přijde po registraci
.

 

 

PŘIHLÁŠKA?

 

 

 

 

UBYTOVÁNÍ?

Pokoje jsou většinou po 2 až 4 lidech. Jak budete přijíždět, tak si hledejte parťáka/parťačku, se kterou chcete trávit víkend ;-)

JÍDLO?

Veškeré stravování během dne máte zajištěné v ceně. Při příjezdu si budete moci vybrat z připravené nabídky obědů a večeří. Jsou k dispozici vždy jak masová, tak bezmasá jídla. V případě speciální stravy, je potřeba napsat do přihlášky. Vedle toho budete mít připravené i ovocné a sladké svačinky + vodu, čaj a kafe po celou dobu.

 

 

PROGRAM?

 

Pátek:

Sraz na hotelu v pátek mezi 19:00 až 20:00 - začínáme večeří, abyste neměli hlad.

Cca od 20:30 začneme krátký seznamovací večerní program – nejdříve společný pro všechny a pak v jednotlivých skupinkách.

 

Sobota:

8:00 - 9:00 snídaně

9:00 - 12:00 - dopolední workshop

12:00 - 15:00 - odpočinek a prostor na procházku

15:00 - 18:00 - odpolední workshop

18:00 - Večeře

19:00 - Večerní představení kde si všichni zahrajete

cca 22:00 – volná zábava s DJ

 

Neděle:

8:30 - 9:30 - snídaně

9:30 - 12:30 - dopolední workshop

12:30 - 13:30 - oběd

13:30 - 14:00 - zakončení víkendu (děkovačka + líbačka)

 

 

CO SEBOU?

  • Určitě dobrou náladu

  • Plavky - v ceně ubytování je i vnitřní bazén

  • Pro nespavce špunty do uší (stává se, že se trochu paří, tak na to buďte připraveni ;-)

  • Pokud jste muzikanti, tak si vezměte nástroje. Pokud máte zajímavé hry, nebo různé aktivity, tak taky sebou.

  • Na hotelu bude k dispozici restaurace (hospoda s barem), kde všechno dobré mají :-) Jediné co zde není jsou cigarety.

 

 

 

DOPRAVA?

Dopravu vyřešíme tak, že se mezi sebou dohodneme kdo vezme auto. :-) Každý kdo si bere auto, tak ať prosím si jej i naplní z řad svých spolubojovníků. Pokud budete mít volné místečko, tak stačí říct na hodině - nebo napíše pak zprávu do události, která k této akci vznikne na našem facebooku. ZDE

 

Doprava busem, nebo vlakem je velmi komplikovaná, ale ne nemožná!

 

 

DOTAZY?

Jestli tě něco trápí/zajímá, tak mi prosím napiš ONDRA@IMPROVIZUJ.CZ a najdeme společné řešení/odpověď ;-)