top of page

so 27. 1.

|

Praha 3

WS: NENÁSILNÁ KOMUNIKACE

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
WS: NENÁSILNÁ KOMUNIKACE
WS: NENÁSILNÁ KOMUNIKACE

Čas a místo

27. 1. 2024 9:00 – 17:00

Praha 3, nám. Barikád 1520, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko

O události

Nenásilná komunikace: Jak využít svůj vnitřní svět k efektivnější komunikaci s okolím 

Vhodné pro všechny bez ohledu na zkušenost s improvizací.

 • Rádi byste mluvili otevřeně a konstruktivně o nepříjemných věcech?
 • Chtěli byste s klidem zvládat neshody a konfliktní situace?
 • Stáli byste o to umět ustát emočně vypjatou situaci?

Nenásilná komunikace nabízí strukturovaný náhled na naše prožívání a nabízí nástroje jak jak efektivně komunikovat, abychom zvýšili pravděpodobnost, že se s lidmi okolo nás domluvíme nebo alespoň dojdeme ke vzájemnému pochopení.

Na workshopu si na praktických cvičeních a kouscích teorie ukážeme základy nenásilné komunikace a vyzkoušíme si její použití v sehrávkách a rolových hrách.

Lektor - Petr Holík 

Baví mě se podílet na velkých výzvách současnosti a rád tvořím krásné věci. Ve svojí lektorské praxi pomáhám lidem, aby si lépe rozuměli – s kolegy, s rodinou, s posluchači na konferenci, sami se sebou. Kromě principů nenásilné komunikace rád čerpám z tréninků fyzického divadla, jež se detailně zaměřují na práci s tělem, a z aplikované improvizace, která z mého pohledu buduje komunikační sílu, sebevědomí a ochotu experimentovat.

Před pár lety jsem se dal na tvorbu podcastů a v současnosti spoluvytvářím #nenasilnýpodcast o komunikaci a #podcast2050 o změnách klimatu a související společenské transformaci. Vystudoval jsem přírodovědu, jako geomorfolog jsem strávil pár let v říčním bahně a dodnes mě baví propojování mojí exaktní přírodovědecké části s živelnou částí divadelní.

Mám za sebou více než 60 dní výcviků pod vedením certifikovaných NVC trenérů a sám jsem vedl více než 300 dní workshopů zaměřených výhradně na nenásilnou komunikaci.

Ať jste tým nebo jednotlivec, rád se s vámi ponořím do praxe nenásilné komunikace a doprovodím vás na cestě v hledání takového komunikačního přístupu, který vám bude v životě skutečně fungovat.

Vstupenky

 • Vstupenka na celodenní WS

  Od 1 500,00 Kč do 2 000,00 Kč
  Vyprodáno
  • 1 500,00 Kč
   +37,50 Kč servisní poplatek
  • 2 000,00 Kč
   +50,00 Kč servisní poplatek

Tato událost je vyprodána

Sdílet událost

bottom of page