top of page

SEMESTRÁLNÍ SEBEROZVOJOVÝ KURZ

"NECH SE PŘEKVAPIT, NENECH SE ZASKOČIT"

Najdi s námi odvahu projevit se a prodat sám sebe v každé situaci.

Zaměřujeme se na výuku pomocí zážitku a praktické zkušenosti. Prostřednictvím dynamických a interaktivních cvičení představujeme praktické nástroje pro každodenní život. Naši práci zakládáme na dobrovolnosti, práci s chybou a rozvojem jak vlastního, tak týmového myšlení.

ikona_check.png

Nauč se vystupovat tak, aby tě ostatní vyslyšeli.

ikona_check.png

Předávej příběhy tak, aby jim další rozuměli.

ikona_check.png

Pracuj se svou trémou a emocemi, aby ti bylo dobře v každé situaci.

ikona_check.png

Komunikuj s lehkostí a neboj se spolupráce nebo vedení druhých.

ikona_check.png

Buď součástí velké, různorodé a podporující komunity absolventů.

ikona_check.png

Dovol si být kreativní a přicházet s nápady.

ikona_check.png

Najdi svou autenticitu a podpoř ji.

Řekni ANO sám sobě

Za 11 let našeho programu jsme provedli více než 1300 lidí za jejich snem cítit se svobodnější.

Co studentům přinesla Škola improvizace?

Náš přístup

Pracujeme ve skupině 10 –16 lidí vedené dvěma lektory.. Klademe důraz na spolupracující atmosféru, ve které se skrze hry, cvičení a reflexi učíš praktické dovednosti z oblasti spolupráce, kreativity, prezentace a leadershipu. Naši lektoři dbají na podporu motivace v týmu, přijetí zodpovědnosti za společný cíl, využití vlastního potenciálu a přenesení cvičení do reálných životních situací.

ikona_informace.png
Kdy?

V semestru začínáme v týdnu od 7. října 2024

ikona_misto.png
Kde?

IMPRO CENTRUM

ikona_kalendar.png
Jaké dny?

Můžeš si vybrat kurz od pondělí do čtvrtka v čase 18–⁠21 h.

ikona_skupina.png
Skupina

Pracujeme v uzavřené skupině 10 - 16 lidí vedené dvěma lektory. 

ikona_cena.png
Cena programu

18 900,- včetně DPH

Při platbě (nebo první splátce) do 31. 7. 2024 za 17.900,- vč. DPH

Získáš

ikona_odrazka.png

13 metodicky připravených setkání po 3 hodinách (celkem 40 h výuky) 

ikona_odrazka.png

práci 2 lektorů a možnost individuální konzultace před lekcemi

ikona_odrazka.png

certifikát o absolvování tréninku použitelný do tvého CV 

ikona_odrazka.png

autorský pracovní sešit Školy improvizace
s výzvami nad rámec kurzu

ikona_odrazka.png

zvýhodněný vstup na akce (Improtalks, Improfest, workshopy s hosty ze zahraničí)

ikona_odrazka.png

přístup k dalším seberozvojovým kurzům pořádaných pro IMPRO komunitu

 • Pro koho je semestrální kurz určen?
  Kurz je pro všechny, kteří chtějí na sobě pracovat a hledat vnitřní klid a autenticitu, bez rozdílu pohlaví, rasy, velikosti palce u nohy. Nezáleží na tom, kolik ti je, nebo zda čeština není tvůj mateřský jazyk. Protože se však lidé na věk studentů neodbytně ptají, prozradíme, že průměrný věk je 38,3 let. Pokud si stále nejsi jistý/á, zda je kurz vhodný i pro tebe, napiš nám.
 • Jak mohu platit přes Benefit+?
  1. Registruj se do kurzu přes webový formulář a napiš do poznámky "Platím přes benefit". Zálohovou fakturu, co ti přijde na email, neřeš. 2. Na webu Benefitu+ nás najdeš pod obchodním heslem "Škola improvizace", kde uplatníš své body. 3. Nám přijde z Benefitu+ informace o objednávce, kterou propojíme s tvou přihláškou. Pokud bude částka nižší než kurz, upravíme ti zálohovou fakturu a pošleme ji na tvůj email na doplacení rozdílu. Pokud bude uhrazena plná částka, označíme fakturu jako zaplacenou a tobě dorazí na email daňový doklad.
 • Kdo bude mým lektorem semestrálního kurzu?
  Každý běh lektorují 2 lektoři z našeho týmu. Jejich finální kombinaci sestavujeme těsně před začátkem kurzu a proto neanoncujeme lektory předem. Kdo bude tvým lektorem, ti pošleme společně s dalšími informacemi v emailu těsně před začátkem semestru. Lektory jednotlivých tříd současně zveřejníme na webu.
 • Mohu si lekci nahradit v jiný den, než chodím?
  Z našich zkušeností víme, jak je pro skupinu důležitá práce a učení se v bezpečném prostředí. Fluktuace mezi dny by tuto podmínku narušila, proto není možné hodiny nahrazovat. Lekce jsou však vystavěny tak, aby pro tebe bylo i po vynechání některé z hodin snadné se zapojit. Zároveň po každé hodině najdeš ve WhatsApp skupině vše, co jsme dělali, abys měl/a přehled. O každé lekci najdeš informace také v pracovním sešitě, který na kurzu dostaneš.
 • Má smysl se přihlásit, když vím dopředu, že zameškám několik lekcí?
  Semestr obsahuje 13 setkání, vynechané jsou svátky a některé dny okolo svátků, kde předpokládáme, že někteří z vás nedorazí. Většinou radíme, že 3 až 4 lekce je možné vynechat, aby se nepřetrhal proces učení. V případě 5 a více vynechaných lekcí vám doporučujeme přihlásit se na pozdější semestr.
 • Jak je to s obsazeností kurzu?
  Kurz má kapacitu 16 lidí. V kurzu mají přednost dříve přihlášení lidé se zaplacenou přihláškou, nebo alespoň zálohou. Pokud je na tvůj vybraný den plno, můžeš se přihlásit jako náhradník. Před kurzem probíhají škatulata, kde se snažíme vycházet vstříc časovým možnostem studentů a je možné, že se ve tvém dni uvolní místo.
 • Kdy se otevírají kurzy?
  Kurzy probíhají dvakrát do roka. Zpravidla zimní semestr začíná začátkem října a letní semestr začíná začátkem března. Přihlášky na semestr otevíráme cca 4 měsíce před kurzem a první půlku platí cena early birds. V přihlášce si vybíráš, jaký konkrétní den chceš chodit. Pokud dáváš kurz jako dárek, připravíme ti poukaz s kódem a obdarovaný si svůj den vybere sám.
 • Na jaká témata se v kurzu zaměřujete?
  V semestru se zaměřujeme na to být tady a teď a komunikovat s lehkostí a s radostí. Jednotlivými tématy jsou: komunikace, technika Ano, a…, spolupráce, kreativita, pohotovost, emoce, submisivita a dominance, storytelling, prezentační dovednosti, vstupování do role. Rozepsanou anotaci najdeš u kurzu.
 • Jak lze platit kurzovné?
  Platit kurz lze online, převodem, nebo přes Benefit+. S jinými cafeteriemi aktuálně dohodu nemáme. Pokud se potřebuješ domluvit na platbě na splátky, napiš nám prosím na info@improvizuj.cz. Při přihlášení do kurzu ti přijde zálohová faktura a následně čekáme na obdržení platby z tvé strany. Jakmile bude faktura zaplacená, vystavíme ti daňový doklad. Pokud chceš vystavit fakturu na firmu, stačí tuto skutečnost uvést do poznámky samotné přihlášky nebo nám napiš na info@improvizuj.cz.
 • Nabízíte alternativu, pokud nemohu chodit pravidelně?
  Ano, nabízíme intenzivní Letní kurz improvizace, který kopíruje semestr a je obohacen o několik témat z druhého semestru. Lidé, kteří absolvují tento kurz, se poté mohou rovnou přihlásit do druhého semestru. Výhodou intenzivního kurzu jsou nahuštěná témata a intenzivní zážitek. Oproti tomu v semestru je zase naopak větší prostor na změnu. Kromě týdenních lekcí dostávají studenti týdenní výzvy, takže si mohou více zkoušet aplikovat principy i v běžném životě.
 • Jak mohu zrušit místo na kurzu?
  Může se stát, že budeš potřebovat účast na kurzu z náhlých důvodů zrušit. Vytáhli jsme proto z obchodních podmínek informace o storno podmínkách a jak to celé funguje. Informaci o zrušení místa na kurzu nám prosím zašli na email info@improvizuj.cz. Čím dříve nám dáš vědět, tím bude storno poplatek nižší.

Témata z programu

Cena programu

Platbu je možné rozdělit až na 3 splátky. Pokud o tuto možnost máš zájem, napiš nám na info@improvizuj.cz.

V případě vyplnění firmy a IČ se faktura automaticky vystaví na vaši firmu bez uvedení kontaktních údajů účastníka.

Cena programu: 

Při platbě (nebo první splátce) do 31. 7. 2024 za 17.900,- vč. DPH

Kurz lze platit přes Benefit+ program.

18 900,- včetně DPH

Řekli o programu

Víc radosti z maličkostí, hravosti, vnímání přítomnosti, pohotovost a taky uprdelismus. Míň zbytečného váhání
a nerozhodnosti. Jednoduše do toho jít po hlavě ve stylu "yes and" a nechat to na náhodě. Taky jsem se naučil vnímat chybu jako důvod slavit a příležitost vytvořit ze vzniklé situace něco nového.

Jakub Mazal 1_edited.jpg

Jakub Mazal

Head of Growth, Liftago

Napsali o nás

seberozvoj-investice.jpeg

Stojí váš seberozvoj za 15 táců?

hrat-si-jako-dovednost.webp

Jak jsem si začala znovu hrát

Forbes-improvizace.jpeg

Tajemství úspěchu týmů Googlu nebo Applu?

281643484_4772931642810860_6939323375050177280_n.jpg

Absolventský víkend

Každý semestr zakončujeme víkendovým pobytem pro studenty Školy. Většinou se setkáváme v srdci Krkonoš nebo Vysočiny. Jedná se o samostatnou akci. O jejím konání tě budeme informovat e-mailem.

Závěrečné vystoupení

Třešničkou na dortu semestru je závěrečné představení pro rodinu a přátele. Na něm si otestuješ nabité dovednosti a taky se rozloučíš s kolegy. Více o představení ti řekneme na lekcích. Zároveň tě zveme na představení studentů z Theatropolis, které probíhají na Improfestu.

improvizacni-predstaveni.jpg
bottom of page