top of page

FAQ k semestrálnímu programu

Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastější otázky.
Neváhejte však nás kontaktovat osobně.
 • Pro koho je semestrální kurz určen?
  Kurz je pro všechny, kteří chtějí na sobě pracovat a hledat vnitřní klid a autenticitu, bez rozdílu pohlaví, rasy, velikosti palce u nohy. Nezáleží na tom, kolik ti je, nebo zda čeština není tvůj mateřský jazyk. Protože se však lidé na věk studentů neodbytně ptají, prozradíme, že průměrný věk je 38,3 let. Pokud si stále nejsi jistý/á, zda je kurz vhodný i pro tebe, napiš nám.
 • Jak mohu platit přes Benefit+?
  1. Registruj se do kurzu přes webový formulář a napiš do poznámky "Platím přes benefit". Zálohovou fakturu, co ti přijde na email, neřeš. 2. Na webu Benefitu+ nás najdeš pod obchodním heslem "Škola improvizace", kde uplatníš své body. 3. Nám přijde z Benefitu+ informace o objednávce, kterou propojíme s tvou přihláškou. Pokud bude částka nižší než kurz, upravíme ti zálohovou fakturu a pošleme ji na tvůj email na doplacení rozdílu. Pokud bude uhrazena plná částka, označíme fakturu jako zaplacenou a tobě dorazí na email daňový doklad.
 • Kdo bude mým lektorem semestrálního kurzu?
  Každý běh lektorují 2 lektoři z našeho týmu. Jejich finální kombinaci sestavujeme těsně před začátkem kurzu a proto neanoncujeme lektory předem. Kdo bude tvým lektorem, ti pošleme společně s dalšími informacemi v emailu těsně před začátkem semestru. Lektory jednotlivých tříd současně zveřejníme na webu.
 • Mohu si lekci nahradit v jiný den, než chodím?
  Z našich zkušeností víme, jak je pro skupinu důležitá práce a učení se v bezpečném prostředí. Fluktuace mezi dny by tuto podmínku narušila, proto není možné hodiny nahrazovat. Lekce jsou však vystavěny tak, aby pro tebe bylo i po vynechání některé z hodin snadné se zapojit. Zároveň po každé hodině najdeš ve WhatsApp skupině vše, co jsme dělali, abys měl/a přehled. O každé lekci najdeš informace také v pracovním sešitě, který na kurzu dostaneš.
 • Má smysl se přihlásit, když vím dopředu, že zameškám několik lekcí?
  Semestr obsahuje 13 setkání, vynechané jsou svátky a některé dny okolo svátků, kde předpokládáme, že někteří z vás nedorazí. Většinou radíme, že 3 až 4 lekce je možné vynechat, aby se nepřetrhal proces učení. V případě 5 a více vynechaných lekcí vám doporučujeme přihlásit se na pozdější semestr.
 • Jak je to s obsazeností kurzu?
  Kurz má kapacitu 16 lidí. V kurzu mají přednost dříve přihlášení lidé se zaplacenou přihláškou, nebo alespoň zálohou. Pokud je na tvůj vybraný den plno, můžeš se přihlásit jako náhradník. Před kurzem probíhají škatulata, kde se snažíme vycházet vstříc časovým možnostem studentů a je možné, že se ve tvém dni uvolní místo.
 • Kdy se otevírají kurzy?
  Kurzy probíhají dvakrát do roka. Zpravidla zimní semestr začíná začátkem října a letní semestr začíná začátkem března. Přihlášky na semestr otevíráme cca 4 měsíce před kurzem a první půlku platí cena early birds. V přihlášce si vybíráš, jaký konkrétní den chceš chodit. Pokud dáváš kurz jako dárek, připravíme ti poukaz s kódem a obdarovaný si svůj den vybere sám.
 • Na jaká témata se v kurzu zaměřujete?
  V semestru se zaměřujeme na to být tady a teď a komunikovat s lehkostí a s radostí. Jednotlivými tématy jsou: komunikace, technika Ano, a…, spolupráce, kreativita, pohotovost, emoce, submisivita a dominance, storytelling, prezentační dovednosti, vstupování do role. Rozepsanou anotaci najdeš u kurzu.
 • Jak lze platit kurzovné?
  Platit kurz lze online, převodem, nebo přes Benefit+. S jinými cafeteriemi aktuálně dohodu nemáme. Pokud se potřebuješ domluvit na platbě na splátky, napiš nám prosím na info@improvizuj.cz. Při přihlášení do kurzu ti přijde zálohová faktura a následně čekáme na obdržení platby z tvé strany. Jakmile bude faktura zaplacená, vystavíme ti daňový doklad. Pokud chceš vystavit fakturu na firmu, stačí tuto skutečnost uvést do poznámky samotné přihlášky nebo nám napiš na info@improvizuj.cz.
 • Nabízíte alternativu, pokud nemohu chodit pravidelně?
  Ano, nabízíme intenzivní Letní kurz improvizace, který kopíruje semestr a je obohacen o několik témat z druhého semestru. Lidé, kteří absolvují tento kurz, se poté mohou rovnou přihlásit do druhého semestru. Výhodou intenzivního kurzu jsou nahuštěná témata a intenzivní zážitek. Oproti tomu v semestru je zase naopak větší prostor na změnu. Kromě týdenních lekcí dostávají studenti týdenní výzvy, takže si mohou více zkoušet aplikovat principy i v běžném životě.
 • Jak mohu zrušit místo na kurzu?
  Může se stát, že budeš potřebovat účast na kurzu z náhlých důvodů zrušit. Vytáhli jsme proto z obchodních podmínek informace o storno podmínkách a jak to celé funguje. Informaci o zrušení místa na kurzu nám prosím zašli na email info@improvizuj.cz. Čím dříve nám dáš vědět, tím bude storno poplatek nižší.

Nenašel/šla jsi odpověď?
Napiš nám.

Lenka-Pecivova.jpg
Lenka Pečivová

+420 602 153 037

bottom of page