top of page
grafika WEB 2.jpg

Dvoudennní festival divadelní improvizace, kde vystupují pokročilí studenti Školy improvizace.

Každý den začínáme v 18:00

Kotva 1
PROGRAM

PROGRAM

grafika WEB streda.png
18:00 – 22:00

Během večera se představí studenti dvou skupin lektora Ládi Kardy - Z bodu 0 a Harold. Budete svědky mixu volné improvizace, longforem a krátkých forem. 

Večer doplní vystoupení jednotlivých členů kurzu Čtvrťák lektorek Karolíny Harries a Táni Vozkové, kteří nám dají nahlédnout do procesu a způsobu práce v seberozvojovém kurzu.

grafika WEB ctvrtek.png
18:00 – 22:00

Druhý den začneme Longformou v podání studentů Alžběty Jelínkové. Přijďte zažít nejčastěji uváděnou formu divadelní improvizace v zahraničí.  Longforma Cesta hrdiny je plná nečekaných dobrodružství a nebezpečných setkání. Půjdete do toho s námi?

Studenti Páji Sedláčkové předvedou pravý Zápas v divadelní improvizaci. To je unikátní divadelní forma, kde se dva týmy utkávají v improvizačních kategoriích. Alma mater českých improvizátorek a improvizátorů. Sport nebo divadlo? Přijďte si pro odpověď!

Festival zakončí skupina Filipa Kardy Nekorektní impro. Volná improvizace, kde bude vše dovoleno. Pokud vás to urazí, je to váš problém. Neměli jste sem chodit. Potenciálně nevhodné do 18 let!

VSTUPENKY

VSTUPENKY
Momentálně nemáte žádné události
Workshopy
MAPA


Děti do 15 let - zdarma
ikona_kalendar.png
Kdy?

29. května – 30. května 2024

ikona_misto.png
Kde?

V Žižkostele

náměstí Barikád 1520, Praha - Žižkov

ikona_informace.png
Jak se tam dostat?

autobusová zastávka Černínova 

nebo tramvajová zastávka Biskupcova

POJĎ SI ZKUSIT IMPRO
na vlastní kůži

o festivalu

O FESTIVALU

Festival Školy improvizace započal svoji tradici už v lednu roku 2017. Byla to naše odpověď na potřebu vytvořit prostor, kde si naši studenti zahrají před publikem, setkají se napříč ročníky a vzniknou tak podmínky pro budování komunity.  Od té doby ho pořádáme dvakrát do roka v zimní a letní verzi.

Na divadelních prknech se tak už představilo  přes 1000 našich absolventů. Festival zavítal na mnoho různých pražských scén jako např. Loď Tajemství, Vršovické divadlo MANA, D21 a další).

Několikrát jsme sbírkami na festivalu pomohli neziskovým organizacím a podpořili tak vznikající nebo probíhající projekty.

Kromě studentů a lektorů se do hraní zapojili i zahraniční hosté z Kanady, Argentiny, Velké Británie a Slovinska a dalších zemí. A v neposlední řadě jsme nikdy nezapomněli na bohatý off program, tančírny a hudební jamy až do rána. Protože IMPRO je radost!

Jestli tě něco trápí nebo zajímá, napiš a najdeme společně řešení.

Festival Improfest pořádá společnost Theatropolis s.r.o.

Lenka Pečivová

Ředitelka festivalu Improfest

+420 602 153 037

lenka@improvizuj.cz

bottom of page