top of page

LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ 2024 PRO OSOBNOSTNÍ ROZVOJ

Program "Nech se překvapit, nenech se zaskočit" v intenzivní podobě

Zaměřujeme se na výuku pomocí zážitku a praktické zkušenosti prostřednictvím dynamických a interaktivních cvičení. Naší práci zakládáme na dobrovolnosti, práci s chybou a rozvojem jak vlastního, tak týmového myšlení.

​​Semestrální program “Nech se překvapit, nenech se zaskočit” můžete již osmým rokem zažít také v intenzivní letní podobě. Nemáte čas chodit celý semestr? Tahle akce je pro vás ideální. 
Je určena všem, kteří chtějí pracovat s vlastním sebevědomím, naučit se vystupovat před lidmi nebo v sobě podpořit kreativitu a chuť spolupracovat.

Pro všechny, kteří se chtějí naučit:

ikona_check.png

prezentovat své myšlenky přesvědčivým způsobem

ikona_check.png

kdykoliv pohotově zareagovat s humorem a nadhledem

ikona_check.png

mít kontrolu nad situací a svými emocemi

ikona_check.png

hledat cestu k vlastní autenticitě  

ikona_check.png

najít v sobě klid pro jakoukoliv situaci

ikona_kalendar.png
Kdy?

19. – 24. srpna 2024
od pondělního rána do sobotního večera

ikona_misto.png
Kde?

Impro centrum Vyšehradská 8

Praha 2 – Nové Město

ikona_skupina.png
Skupina

Pracujeme ve skupině 10 – 14 lidí vedené 2 lektory. 

ikona_cena.png
Cena programu

16 900,- vč. DPH

Earlybirds cena do 30. 6. 2024, poté 17 900,- Kč

Náš přístup

​Pracujeme ve skupině 10-16 lidí pod vedením 2 lektorů. Klademe důraz napolupracující atmosféru, ve které se skrze hry, cvičení a reflexi učíš praktické dovednosti z oblasti spolupráce, kreativity, prezentace a leadershipu. Naši lektoři dbají na podporu motivace v týmu, přijetí zodpovědnosti za společný cíl, využití vlastního potenciálu a přenesení cvičení do reálných situací života.

Získáš

ikona_odrazka.png

11 bloků tréninku  (celkem 33 h hodin) v intenzivní podobě 

ikona_odrazka.png

práce 2 lektorů a možnost individuální konzultace před lekcemi

ikona_odrazka.png

certifikát o absolvování tréninku použitelný do tvého CV 

ikona_odrazka.png

autorský pracovní sešit Školy improvizace 
s výzvami nad rámec kurzu

ikona_odrazka.png

slevy na akce (Improfest, workshopy s hosty ze zahraničí apod.)

ikona_odrazka.png

přístup k dalším seberozvojovým kurzům pořádaným pro IMPRO komunitu

 • Pro koho je semestrální kurz určen?
  Kurz je pro všechny, kteří chtějí na sobě pracovat a hledat vnitřní klid a autenticitu, bez rozdílu pohlaví, rasy, velikosti palce u nohy. Nezáleží na tom, kolik ti je, nebo zda čeština není tvůj mateřský jazyk. Protože se však lidé na věk studentů neodbytně ptají, prozradíme, že průměrný věk je 38,3 let. Pokud si stále nejsi jistý/á, zda je kurz vhodný i pro tebe, napiš nám.
 • Jak mohu platit přes Benefit+?
  1. Registruj se do kurzu přes webový formulář a napiš do poznámky "Platím přes benefit". Zálohovou fakturu, co ti přijde na email, neřeš. 2. Na webu Benefitu+ nás najdeš pod obchodním heslem "Škola improvizace", kde uplatníš své body. 3. Nám přijde z Benefitu+ informace o objednávce, kterou propojíme s tvou přihláškou. Pokud bude částka nižší než kurz, upravíme ti zálohovou fakturu a pošleme ji na tvůj email na doplacení rozdílu. Pokud bude uhrazena plná částka, označíme fakturu jako zaplacenou a tobě dorazí na email daňový doklad.
 • Kdo bude mým lektorem semestrálního kurzu?
  Každý běh lektorují 2 lektoři z našeho týmu. Jejich finální kombinaci sestavujeme těsně před začátkem kurzu a proto neanoncujeme lektory předem. Kdo bude tvým lektorem, ti pošleme společně s dalšími informacemi v emailu těsně před začátkem semestru. Lektory jednotlivých tříd současně zveřejníme na webu.
 • Mohu si lekci nahradit v jiný den, než chodím?
  Z našich zkušeností víme, jak je pro skupinu důležitá práce a učení se v bezpečném prostředí. Fluktuace mezi dny by tuto podmínku narušila, proto není možné hodiny nahrazovat. Lekce jsou však vystavěny tak, aby pro tebe bylo i po vynechání některé z hodin snadné se zapojit. Zároveň po každé hodině najdeš ve WhatsApp skupině vše, co jsme dělali, abys měl/a přehled. O každé lekci najdeš informace také v pracovním sešitě, který na kurzu dostaneš.
 • Má smysl se přihlásit, když vím dopředu, že zameškám několik lekcí?
  Semestr obsahuje 13 setkání, vynechané jsou svátky a některé dny okolo svátků, kde předpokládáme, že někteří z vás nedorazí. Většinou radíme, že 3 až 4 lekce je možné vynechat, aby se nepřetrhal proces učení. V případě 5 a více vynechaných lekcí vám doporučujeme přihlásit se na pozdější semestr.
 • Jak je to s obsazeností kurzu?
  Kurz má kapacitu 16 lidí. V kurzu mají přednost dříve přihlášení lidé se zaplacenou přihláškou, nebo alespoň zálohou. Pokud je na tvůj vybraný den plno, můžeš se přihlásit jako náhradník. Před kurzem probíhají škatulata, kde se snažíme vycházet vstříc časovým možnostem studentů a je možné, že se ve tvém dni uvolní místo.
 • Kdy se otevírají kurzy?
  Kurzy probíhají dvakrát do roka. Zpravidla zimní semestr začíná začátkem října a letní semestr začíná začátkem března. Přihlášky na semestr otevíráme cca 4 měsíce před kurzem a první půlku platí cena early birds. V přihlášce si vybíráš, jaký konkrétní den chceš chodit. Pokud dáváš kurz jako dárek, připravíme ti poukaz s kódem a obdarovaný si svůj den vybere sám.
 • Na jaká témata se v kurzu zaměřujete?
  V semestru se zaměřujeme na to být tady a teď a komunikovat s lehkostí a s radostí. Jednotlivými tématy jsou: komunikace, technika Ano, a…, spolupráce, kreativita, pohotovost, emoce, submisivita a dominance, storytelling, prezentační dovednosti, vstupování do role. Rozepsanou anotaci najdeš u kurzu.
 • Jak lze platit kurzovné?
  Platit kurz lze online, převodem, nebo přes Benefit+. S jinými cafeteriemi aktuálně dohodu nemáme. Pokud se potřebuješ domluvit na platbě na splátky, napiš nám prosím na info@improvizuj.cz. Při přihlášení do kurzu ti přijde zálohová faktura a následně čekáme na obdržení platby z tvé strany. Jakmile bude faktura zaplacená, vystavíme ti daňový doklad. Pokud chceš vystavit fakturu na firmu, stačí tuto skutečnost uvést do poznámky samotné přihlášky nebo nám napiš na info@improvizuj.cz.
 • Nabízíte alternativu, pokud nemohu chodit pravidelně?
  Ano, nabízíme intenzivní Letní kurz improvizace, který kopíruje semestr a je obohacen o několik témat z druhého semestru. Lidé, kteří absolvují tento kurz, se poté mohou rovnou přihlásit do druhého semestru. Výhodou intenzivního kurzu jsou nahuštěná témata a intenzivní zážitek. Oproti tomu v semestru je zase naopak větší prostor na změnu. Kromě týdenních lekcí dostávají studenti týdenní výzvy, takže si mohou více zkoušet aplikovat principy i v běžném životě.
 • Jak mohu zrušit místo na kurzu?
  Může se stát, že budeš potřebovat účast na kurzu z náhlých důvodů zrušit. Vytáhli jsme proto z obchodních podmínek informace o storno podmínkách a jak to celé funguje. Informaci o zrušení místa na kurzu nám prosím zašli na email info@improvizuj.cz. Čím dříve nám dáš vědět, tím bude storno poplatek nižší.

Témata z programu

Kurzem tě provedou

Vanda-21_edited.jpg
Pavla Sedláčková

lektorka divadelní a aplikované improvizace, herečka

Vanda-21_edited.jpg
Filip Karda

lektor, zdravotní klaun, herec

Vanda-21_edited.jpg
Vanda Gabrielová

facilitátorka, mediátorka, L&D konzultant

Cena programu

V ceně je zahrnut kompletní program workshopů na každý den, svačiny, pitný režim, večerní program.

V ceně není zahrnuto ubytování, obědy a večeře. 

Platbu je možné rozdělit na  splátky. Pokud o tuto možnost máš zájem, napiš nám na info@improvizuj.cz.

V případě vyplnění firmy a IČ se faktura automaticky vystaví na vaši firmu bez uvedení kontaktních údajů účastníka.

Cena programu: 16 900,- vč. DPH

Po 31. 5. 2024 za 17 900,- Kč vč. DPH

Kurz lze platit přes Benefit plus program.

Kde to probíhá

V našem nově otevřeném Impro centru na adrese Vyšehradská 8, Praha 2 - Nové Město. 

Na obědy a večeře budeme vyrážet společně do restaurací v okolí. 

Recenze ke kurzu

V práci mi improvizace pomohla více, než jsem vůbec tušila. Změnila mi pohled na moji profesi učitelky (a občas i aktivního umělce), otevřela mi nové dveře, jak pracovat s dětmi, jak se do práce víc těšit....Vlastně mi ale pomohla změnit (zlepšit) vztah k sobě a to mělo pak dopad i na další oblasti života - i na práci.

reference_jana_jelinkova.jpg

Jana Jelínková

Učitelka, na ZUŠ

Fotografie z minulých let

Co studentům přinesla Škola improvizace?

bottom of page