top of page
  • FORBES.cz - KLÁRA ELŠÍKOVÁ

FORBES: Tajemství úspěchu týmů Googlu nebo Applu? Improvizace. Zkusili jsme ji taky


Microsoft, Apple, Google nebo PepsiCo. Ti všichni už vědí, že improvizace může zlepšit týmovou spolupráci a firemní kulturu. Proto své zaměstnance posílají na kurzy, kde se učí spontánnosti a překračování komfortních hranic.

Je improvizace pro tým opravdu prospěšná? Stojí to za to, budete víc efektivní, víc si rozumět? Protože mě zajímala odpověď, rozhodla jsem se jeden takový workshop podstoupit.

U nás improvizační kurzy a workshopy pořádá třeba Škola improvizace, konkrétně Ondřej Nečas, Lukáš Venclík a Vanda Gabrielová, kteří ji společně vedou. Zvolila jsem kurz pro firemní týmy s příznačným názvem... CELÝ ČLÁNEK NALEZNETE NA ZDE FORBES.CZ

Ukázkové lekce

Potřebuješ výzvu?

Udělej první krok v bezpečí hry.
bottom of page