top of page
Lektori_edited.png

Láďa Karda

lektor, herec, stand-up komik, muzikant, režisér

Jsem absolvent DAMU na katedře alternativního a loutkového divadla a tvorby písňového textu a scénáře na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Založil jsem soubor České národní improvizační divadlo, který vedu jako umělecký šéf. Věnuji se stand-upu ve skupině Underground Comedy. Jsem členem divadla NoD. Jsem zpěvák, textař a kytarista ve skupině Cílená nejistota. Ve volném čase se věnuje hraním počítačových her, zíráním do map. Jsem hypersenzitivní a od roku 2020 se úspěšně léčím ze závislosti na alkoholu a drogách.

S čím ti mohu pomoci

Pokud máš zájem zkusit stand-up nebo sólovou improvizaci nebo chceš pracovat na novém charakteru nebo chceš zkusit příjimačky na umělecký obor nebo chceš psát písničky nebo máš trable se závislostí nebo chceš jen rozvíjet svoje divadelní schopnosti pomocí různých cvičení.

Jsi na konci stránky, ale můžeš jít dál

Chceš s námi spolupracovat? Poslat pochvalu, nebo nám vynadat? 

Užitečné odkazy

Sledujte nás

  • Škola improvizace na LinkedIn
  • Škola improvizace na Instagramu
  • Škola improvizace na Facebooku
  • Škola improvizace na YouTube
  • Luky na cestách SoundCloud

Adresa kanceláře

Podskalská 14, 128 00,
Praha — Nové Město

LOGO SKOLA IMPROVIZACE_RGB_WHITE 1.png

© 2022 Improvizuj s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

"Otevřená pozornost vytváří myšlenkový základ pro kreativní a originální nápady a nečekané nové pohledy na problémy. Při takové pozornosti nemáme proti sobě žádného ďáblova advokáta, žádný cynismus nebo odsuzování - pouze absolutní ochotu přijmout vše, co nám přijde na mysl." (Daniel Goleman, Pozornost, s. 50)

bottom of page