top of page

Longformy

Pro absolventy 3 semestrů ve Škole improvizace.

O kurzu

Longformy, tedy "dlouhé formy improvizace", jsou snad celosvětově nejpopulárnější formy jevištní improvizace! Oproti krátkým formám nám příběh plyne dál, postavy se vyvíjejí a banální zápletky a laciné fórky najednou přestávají fungovat. Co si zasejeme, to si také později budeme muset sklidit. Prostě se bude hrát… a dlouho…
Jako host semestru k nám párkrát zavítá Honza Urban, zakladatel skupiny Improvariace a Láďův teenage improvzor.
A možná přijde i legendární Harold…

Především pro hraní-chtivé jedince, kteří se chtějí do improvizování vrhnout po hlavě. Budeme brousit improvizační techniky a zaměříme se především na to, co potřebuje improvizační situace. Budeme brousit storytelling a tvoření postav. Pokud tě to do teď na kurzech bavilo nejvíc, neváhej se přihlásit do tohoto herního semestru!

V semestru si vyzkoušíme minimálně tři různé longformy, možná i víc. Vy, jako skupina, která spolu bude stát na jevišti se rozhodnete, co přesně a v jakém složení budeme hrát. Po tomto semestru byste měli být schopni odehrát celé představení bez zásahu lektora a poprat se se všemi nástrahami i kouzly, které vám improvizace před diváky připraví.

Kurzem tě provede

Láďa Karda
Láďa Karda

lektor, herec, stand-up komik, muzikant, režisér

ikona_informace.png
Kdy?

10.10.2023

ikona_misto.png
Kde?

Bude upřesněno

ikona_kalendar.png
Jaký den a čas?

úterý

ikona_skupina.png
Pro skupinu

10 - 14 LIDÍ

ikona_cena.png
Cena kurzu

11 400,- Kč

Theatropolis není plátcem DPH.

bottom of page