NECHTE SE PŘEKVAPIT,  NENECHTE SE ZASKOČIT

  SEMESTRÁLNÍ TRÉNINK ŠKOLY IMPROVIZACE PRO TVŮJ OSOBNOSTNÍ ROZVOJ  

Dodej svým názorům šarm. Získej jistotu, přirozenost a pohotovost pro svá tvrzení a s elegancí vybrusli z krizových situací.

ZIMNÍ SEMESTR ŠKOLY IMPROVIZACE JIŽ BĚŽÍ.
DALŠÍ SEMESTR ZAČÍNMÁ V TÝDNU OD 2. BŘEZNA 2020. PŘIHLÁŠKY OTEVÍRÁME NA KONCI LISTOPADU.

 

Vánoční večírek a představení TED&TEDY proběhne v pátek 13. prosince 2019.
V našich nových prostorech na Výtoni.

NÁSTĚNKA IMPROVIZUJ.CZ

POMÁHÁME LIDEM NAJÍT SEBEVĚDOMÍ,

CESTU K OSTATNÍM A TVŮRČÍHO DUCHA

O SEMESTRÁLNÍM PROGRAMU

 NECHTE  SE PŘEKVAPIT

NENECHTE SE ZASKOČIT

Škola improvizace je semestrální sebe-rozvojový trénink pro Vás, kteří chcete pracovat s vlastním sebevědomím, naučit se vystupovat, najít v sobě kreativitu a cestu jak spolupracovat.  

Pro všechny, kteří se chtějí naučit 

 • skvěle a pohotově vyjadřovat

 • ve správnou chvíli umět zareagovat

 • přesvědčit s elegancí

 • mít kontrolu nad situací

 • najít cestu k vlastní autenticitě

 

Co se naučím? 

 • prezentovat své myšlenky přesvědčivým způsobem

 • ubránit se argumentům protistrany

 • poradit si s námitkami

 • pohotově zareagovat s humorem a nadhledem

 • najít v sobě klid pro jakoukoliv situaci

 

 Jak se to naučím? 

 • Pracujeme ve skupině 16 lidí. Klademe důraz na spolupracující atmosféru, ve které se skrze hry a cvičení učíš praktické dovednosti z oblasti kreativity, rétoriky, prezentace a leadershipu. Naši úžasní lektoři dbají na podporu motivace v týmu, přijetí zodpovědnosti za společný cíl, využití vlastního potenciálu a přenesení cvičení do reálných situací života.

Co si odnesu navíc? (NOVINKY)

Jak se přihlásit?  

Vyplňte registrační formulář:

Kdy a kde to bude probíhat? 

Semestr začíná v týdnu od  7. října 2019 do ledna 2020. Scházíme se jednou týdně na 3 hodiny. Tréninkové dny otevíráme v pondělí, úterý, středu (18:00 - 21:00) a nově také v pátek dopoledne (10:00 - 13:00). Vždy chodíte pouze v jeden vybraný den a nelze přebíhat a nahrazovat, pro udržení kontinuity a bezpečí ve skupině. 

Působíme v prostorách IMPACT HUB PRAHA (Drtinova 10, Praha 5), PROSTOR 8 (Šmilovského 8, 120 000 Praha 2 – Vinohrady) a na dalších místech.

Kolik stojí semestr tréninku? 

14.900,- Kč za celý semestr vč. DPH 

(12 tréninků + vaše závěrečné představení, celkem 39 hodin).  

Zvýhodněná cena pro včasně přihlášené a zaplacené
do 1. 8. 2019
 je 13.900 ,- Kč vč. DPH.

LZE PLATIT  PŘES BENEFIT PLUS PROGRAM.

 
 

O NÁS

Jsme mladý kolektiv postavený na otevřenosti, sdílení know-how a vzájemné inspiraci. Jsme jedineční a přitom součástí celosvětového trendu aplikované improvizace. Od roku 2013 prošly našimi vzdělávacími programy stovky účastníků od puberťáků až po top management.

 

Filosofie školy improvizace:

- otevřenost novým věcem

- respekt k druhým 

- otevřený prostor pro kreativitu

 

Vše se snažíme naplnit i při své další práci - ať už herecké, moderátorské, lektorské nebo manažerské.

ONDŘEJ NEČAS
Otec ŠKOLY IMPROVIZACE. Jako jediný z týmu není herec, ale díky zkušenostem z vedení lidí v různorodých projektech, organizování festivalů a dlouhé marketingové praxi si bere z aplikované improvizace techniky, které propojuje v roli lektora s konkrétními potřebami svých svěřenců. Klade důraz na vřelý a otevřený přístup, kterým pomáhá studentům překonávat sami sebe, posouvat se dál a naučit se pracovat s vlastním strachem a nervozitou (s čímž má řadu vlastních zkušeností).
VANDA GABRIELOVÁ
Projektová manažerka a zaprodaná improvizátorka. Současná prezidentka Improligy čerpá z dekády zkušeností s dramatickou tvorbou, zážitkovou pedagogikou a klauniád. Absolventka intenzivní školy improvizace v legendárním Chicagském Second City. "Improvizace je pro mě cesta jak žít v přítomnosti, být otevřen ke všem novým okamžikům a radovat se ze společné tvorby"
LUKÁŠ VENCLÍK
Stovky nejen improvizačních představení po celé Praze, ČR a Evropě. Desítky firemních workshopů, večírků a konferencí. TV a filmová produkce od herectví až po scénář. A potom všem, stále stejný, stoicky klidný a ironicky vtipný moderátor, lektor a nerd, který ve Škole Improvizace učí od roku 2014 a v tréninku se soustředí na pohotovost, lehkost projevu a přijímání nabídek.
TÁŇA JÍROVÁ
Herečka a lektorka, v civilním životě ředitelka neziskové organizace, na sobě neustále maká, a tak v současné době prochází drama-terapeutickým výcvikem, i když jí podle našeho názoru nejvíc cvičí její dvojčatoidní synové. Z hraní improvizačního divadla a vedení kurzů si bere otevřenost, sebedůvěru, schopnost ocenit druhého a odvahu říct vlastní názor.
JIRKA CHARVÁT
Spisovatel, copywriter, básník, performer, improvizátor, kreslíř, scenárista, vědomí. Mistr ČR ve slam poetry. Po pozření liány duše zjistil, že neexistuje. Díky improvizaci může být čímkoli, co je zrovna potřeba. „Všechno jsou jen příběhy. A kterému uvěříš, ten si prožiješ.“
LÁĎA KARDA
Skvělý muzikant a ještě mnohem lepší herec si splnil sen studiem herectví na pražské DAMU. Bohém, pankáč a skvělý parťák na jevišti i při workshopu. Specialista na improvizaci s využitím okolního prostředí a neúprosný trenér jevištního projevu.
KAROLÍNA HARRIES
Má více než 10 let zkušeností v práci s lidmi, pracuje s jednotlivci i s pracovními týmy z menších i z větších organizací, i s klienty, kteří za ní přijdou soukromě. Klienty podporuje v rozvoji, pomáhá jim realizovat smysluplné změny a objevovat poklad, který nosíme všichni v sobě.
Karolína se také věnuje rozvoji pečovatelských služeb s cílem změnit jejich fungování tak, aby ti, kterým pomáhají, mohli co nejdéle žít doma a nemuseli předčasně odcházet do domovů pro seniory.
JANA EPIKARIDIS
lektorka, herečka, zdravotní klaunka,moderátorka, koučka, hlasovkářka, ale hlavně žena....

... 1 žena s množstvím energie, 13 letou praxí Zdravotního klauna, 25 hereckou praxí, 10ítkami filmových rolí,100vkami odehraných rolí divadelních,1000 odučenými hodinami hlasové výchovy, činoherního herectví a improvizace, nepočítaně improvizačních představeních, spoustou zálib...ale hlavně žena, která hledá možnosti, jak si být sama sebe vědomá, být opravdu ve svém těle tady a teď...a jak to vše předat
JAN BÁRTA
Věnuje se vlastní autorské a interpretační tvorbě zahrnující – tanec, hudbu, produkci, herectví a režii. Studoval na taneční konzervatoři Duncan-centre v Praze, Pražskou státní konzervatoř obor hudebně- dramatický. V roce 2009 absolvuje v Holandském Amsterodamu čtyřleté studium na divadelní akademii - Mime department of Hogeschool voor de Kunsten;V roce 2017 absolvoval - pětiletý drama/arte-terapeutický výcvik, se zaměřením na metodu DvT- Developmental transformation ( Vývojové proměny)
PAVLA SEDLÁČKOVÁ
Malá žena s obrovským temperamentem se zabývá improvizací od svých 11 let. Díky ní spolupracovala s českým Googlem, o.s. Rámus anebo se vydala do Španělska zkoumat využití improvizace v terapii. Vedle toho píše písňové texty, organizuje festivaly a věnuje se site-specific divadlu. Z impra si bere schopnost si hrát a překonávat překážky s radostí.
Show More
 

SPOLUPRACUJEME & PODPORUJEME

Show More

 REFERENCE 

 ŠKOLA IMPROVIZACE začala své působení v roce 2013 a od té doby prošlo 

  jejími semestrálními tréninky více jak 400 lidí.  

 Zde jsou postřehy od některých z nich… 

Martin Havelka

Programátor v Twelve Horses

“Rád bych poděkoval Škole improvizace za dnešní úspěch. Měl jsem dnes v Londýně prezentovat před celou firmou, cca 250 lidí. Samozřejmě mě zradila technika. Ze školy jsem však věděl, že můžu tento nápad zahodit, abych nepropásl mě vyhrazený čas. Zaklapl jsem počítač a začal z patra. Byla to čirá improvizace a sám jsem si to užil. Navíc jsem od kolegů za svou improvizaci sklidil víc pochvaly, než by se mi podařilo s PowerPointem. Moc děkuji.”

Ondřej Krátký

Liftago Communications Manager and CO-FOUNDER at ADLER iTECH

"Impro kurzy pro mě byly skvělou příležitostí, jak poznat sám sebe a zbavit se zbytečných brzd v kreativitě a přirozené spolupráci s ostatními. Také jsem poznal dost zajímavých lidí, se kterými jsem se hodně nasmál a ledacos se od nich naučil. Díky!"

Eva Čapková Illésová

Social Media Specialist at illesova.cz

Impro kurz pro mě byl o fajn partě, skvělém odreagování a zábavě. Zároveň jsem díky hrám a cvičení trénovala nejen improvizaci samotnou, ale i kreativitu a umění naslouchat, lépe komunikovat a spolupracovat, což se hodí jak v práci tak doma;) Doporučuji každému, kdo se chce nejen dobře bavit, ale taky trochu líp poznat sebe sama.

Martina Bláhová

IMPACT HUB PRAHA

V Hubu pořádáme přes 500 akcí pro 30 a víc lidí ročně. Většinou všechno sleduji ze zákulisí a řeším hlavně produkčně. Pamatuji si moc dobře na chvíli, kdy jsem musela na jedné naší vlastní akci vyjít před lidi a oficiálně je přivítat. Měla jsem (asi dost oprávněný) pocit, že trémou nedám dohromady celou větu. Chtěla jsem to změnit a "Škola improvizace" mi v tom velmi pomohla. Všechno se řeší přirozeně "hravou formou" a každá hodina je totiž totálně praktická. Nemluvě o tom, že i díky super lektorům je to totální sranda.

Nicméně, cokoliv naučené je potřeba používat, aby to nezapadlo. Tak jsem si vymyslela koncept Snídaní s TEDx talky, které teď v Hubu jednou za 6 týdnu hostím a moderuji. Neříkám, že to pořád není adrenalin, ale už s tím umím mnohem lépe pracovat.

Michaela Beerová

Zakladatelka www.nekupujadoptuj.cz

Pomohla mi hodně. Několikrát během schůzek či při přemýšlení, jak nejlépe zapůsobit  a prezentovat samu sebe či svůj projekt, jsem měla v hlavě hned několik pomůcek a rad, jak na to.  Dle výsledků, jež jsem dosáhla,  byl můj zvolený přístup cenný.

Jana Jelínková

Učitelka na ZUŠ

V práci mi improvizace pomohla více, než jsem vůbec tušila. Změnila mi pohled na moji profesi učitelky (a občas i aktivního umělce), otevřela mi nové dveře, jak pracovat s dětmi, jak se do práce víc těšit....Vlastně mi ale pomohla změnit (zlepšit) vztah k sobě a to mělo pak dopad i na další oblasti života - i na práci.

Please reload

 

NAJDETE NÁS I NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH 

 • Facebook - White Circle
 • Instagram - White Circle
 • YouTube - White Circle
 • Linked in

IMPROVIZUJ S.R.O.

Fakturační adresa

Volkova 1131/3 

198 00, Praha 9

IČO: 056 04 885

DIČ: CZ 056 04 885

Bankovní spojení: 4417109309/0800

Tel: Vanda Gabrielová +420 728 376 440

info@improvizuj.cz

www.improvizuj.cz

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon
 • White YouTube Icon
 

NAŠE AKTIVITY

 Všechny aktivity, které v rámci IMPROVIZUJ s.r.o. děláme pro vzdělávání, zábavu

 a inspiraci veřejnosti, firem a mládeže. 

OSOBNOSNÍ

ROZVOJ JEDNOTLIVCŮ

ŽIŽKOVSKÉ

SOBOTY

IMPROVIZUJ.cz

LETNÍ ŠKOLA

IMPROVIZACE

PRO INSPIRACI

& ZÁBAVU

FESTIVAL ŠKOLY

IMPROVIZACE

IMPRO TALKS

IMPRO

V PARKU

PRO FIRMY

FIREMNÍ ŠKOLA

IMPROVIZACE

TEAMBUILDING

PRO VAŠE EVENTY

PRO MLÁDEŽ

MĚNÍME SVĚT

PRO NAŠE

STUDENTY & ABSOLVENTY

IMPRO VÍKENDY

 
 • Facebook - White Circle
 • Instagram - White Circle
 • YouTube - White Circle
 • Linked in
LÁĎA KARDA

Skvělý muzikant a ještě mnohem lepší herec si splnil sen studiem herectví na pražské DAMU. Bohém, pankáč a skvělý parťák na jevišti i při workshopu. Specialista na improvizaci s využitím okolního prostředí a neúprosný trenér jevištního projevu.